+38 066 218 54 34; +38 098 023 37 71info@lepta.ks.ua

Новий Покровський ярмарок

Прокровская ярмаркаНаступний день зустрів каховчан жвавим Покровським ярмарком, що вже в четвертий раз проходить на «п’ятачку» перед стадіоном «Авангард» в знак повернення старих та появлення нових каховських традицій ярмаркування й благодійництва. І, як підтвердження тому, на столику кожного з торгуючих стояла скриня для пожертв на допомогу в лікуванні онкохворих дітей Каховки та Каховського району.

Цього року учасників, відвідувачів та почесних гостей ярмарку стало ще більше. Організатором виступив благодійний фонд «Лепта», заснований депутатом обласної ради І.Бжезицьким, проведення концертної програми знову взяла на себе Каховська школа мистецтв, кожен бажаючий мав змогу поспілкуватися з православним священиком і, навіть, з єпископом Філаретом, який завітав для благословення цієї доброї справи.  Новокаховська єпархія, виступивши співорганізатором ярмарку, теж пожертвувала кошти на лікування дітей.

Покровская ярмарка

Дівчата з православного клубу «Райдуга» виступили в ролі розповсюджувачів літератури й відеоматеріалів на захист сімейних цінностей та аніматорів для маленьких каховчан. Духовну літературу й ікони можна було купити у представників церковних лавок Свято-Покровського та Андріївського соборів, а свою смачну і корисну продукцію запропонували ДПДГ «Асканійське» та ПП Ляшко.
Звичайно, головною прикрасою заходу стали чудові вироби декоративно-ужиткового та художнього мистецтва й виступи юних артистів. Завершуючи свято, Ігор і Світлана Бжезицькі нагородили дипломами та солодкими дарунками більше 30 колективів і окремих творчих особистостей, серед яких, крім каховчан, були учасники з Малокаховки, Таврійська, Нової Каховки та Херсону. Особлива подяка була висловлена всім спонсорам заходу і жертвувателям, до яких цього року додалася й регіональна рада підприємців.

Покровская ярмарка

Свято продовжилося і після закінчення його офіційної частини: кожен бажаючий малюк мав нагоду відчути себе артистом, прочитавши віршик чи проспівавши пісеньку у мікрофон на імпровізованій сцені, за що теж отримав оплески і солодощі.

Головним же результатом стала сума близько 20 000 гривен, з них безпосередньо під час ярмарку зібрано 5300 гривен, за що організатори щиро дякують кожному, хто вклав свою лепту у спільну доброчинну справу.

І нехай завдяки ній поменшає сліз і болю на цьому світі, а серця наші зігріються любов’ю!

А від того – і поменшає чужих людей.

Благодійний фонд «Лепта» створений саме задля того, щоб давати  каховчанам якомога більше приводів стати ближчими один одному.

Фоторепортажі Ірини СОШНІКОВОЇ

ВСЕ ФОТО