+38 066 218 54 34; +38 098 023 37 71info@lepta.ks.ua

V ювілейна Покровська ярмарка

сентябрь 2012 81913 жовтня біля центрального входу на стадіон “Авангард” розгорнувся V, ювілейний, Покровський ярмарок, організатором якого знову став міський благодійний фонд “Лепта” на чолі зі Світланою й Ігорем Бжезицькими. Порівняно з минулими роками збільшилося число його учасників, а торгівля велася уже не тільки на “п’ятачку” перед входом, а й частково на території стадіона. На лотках у торгуючих, окрім їхнього краму, стояли відомі вже каховчанам скриньки для пожертвувань. Цього разу проводився збір коштів на потреби дитячого відділення Каховської центральної районної лікарні.

До учасників і гостей ярмарку з привітальними словами і найкращими побажаннями зверталися організатори, представники міської влади та православної церкви.

сентябрь 2012 847

А завідувач Каховського історичного музея С.Сидьолкіна розповіла присутнім про історію каховських ярмарків, які проходили приблизно на тому ж місці, де розгорнулася нинішня, Покровська.

Крім постійних учасників ярмарку з наших міста й району, цього року до Каховки завітали Цюрупинське ТОВ “СІПІ (співдружність ініциативних працездатних інвалідів)” зі своїми чудовими хлібо-булочними та кондитерськими виробами, майстри декоративно-ужиткового мистецтва з Таврійська та Нової Каховки, церковна лавка з Корсунського жіночого монастиря…

сентябрь 2012 871

За доброю ярмарковою традицією процес торгівлі супроводжувався розважальною програмою. Свої концертні номери підготували Каховська школа мистецтв, Центр дитячої творчості, міські школи №№ 1,2, 3, театральна студія недільної школи Свято-Покровського кафедрального собору. Приємно, що діти читали й власні поезії, присвячені рідному місту.

Усі учасники ярмарку отримали дипломи й солодкі подарунки від організаторів, а ті, хто завітав у якості покупців, вирушали додому з гарним настроєм та якісною продукцією наших підприємств і господарств.

сентябрь 2012 877

Залучені на ярмарці кошти становили суму у 950 грн. Вони до останньої копійчини були витрачені на закупівлю 55 метрів тканини для  20 пододіяльників, які власноруч пошили дівчата-учні Каховського професійного ліцею для дитячого відділення Каховської лікарні. Це був початок великій акції допомоги для оновлення матеріально-технічній бази дитячого відділення. Крім цього, БФ «Лепта» подарував відділенню 5 нових вовняних ковдри, нові тюлі на 16 вікон, змінив 3 старих вікна на нові сучасні, пластикові, а стіни фойє дитячого відділення  були прикрашенні  чудовими різнокольоровими сюжетами з мультфільмів. Детальніше.

По самим приблизним підрахункам майже 2000 тис. осіб побажали бути причесними до акції милосерддя та допомоги дитячому відділенню.

Допомагати разом легше! Приєднуйтесь!!!

ВСЕ ФОТО