+38 066 218 54 34; +38 098 023 37 71info@lepta.ks.ua

11-ий Фестиваль «Різдвяні зорі» – 2019 р. м. Каховка

Главная / Новости / 11-ий Фестиваль «Різдвяні зорі» – 2019 р. м. Каховка

З благословення  Високопреосвященнішого  Філарета Архієпископа Новокаховського і Геничеського в 11-ий раз у славній Каховці  яскравих і талановитих, маленьких  і  дорослих, смішних та поважних зібрав навколо себе фестиваль дитячої творчості  «Різдвяні зорі», для того щоб знов і знов привітати один одного з зимовим святами та вславити Різдво Господнє!

Ще задовго до початку концерту 17 січня будівля Палацу культури «Меліоратор» збирала гостей фестивалю, які приїжджали з багатьох сторін великого Каховського району, та й з Бериславу  і Нової Каховки.

Справжніми Різдвяними зірочками на Божому небосхилі  вітали глядачів з зимовими  святами, чудово співали, віншували, танцювали, несли добро й щиру дитячу любов  до всесвіту, до всіх людей, до Бога були більш  200 діточок – учасники дитячих колективів.  Всі 25 творчі номери  яскравим різдвяним віночком  з’єднала  в чудову концертну програму відома творча людина Каховки – режисер фестивалю Наталія Гусарова.

Після авторського  відеоролику студії О. Глущенко свято розпочинається ніжним та зворушливим «Сніжним вальсом» від вихованців хореографічних колективів ПК «Меліоратор»- «Радість» та «Надія», під керівництвом Н.Сергеєвої та О.Волик. Юні та вже завзяті ведучі: Вікторія Ліфінцева та Анастасій Бжезицький  продовжують запрошувати до сцени талановиту молодь.

Каховську ЗОШ № 1  представляла  тендітна Діна Покотилюк (кер. О. Кос”нова), ЗОШ №2 – учнівський хор під керівництвом М. Гнатюка вражав пісенькою на французькій мові з кінофільму «Хористи», від ЗОШ № 3 вітав гостей фестивалю романтичною хореографічною композицією  колектив «CОLORFUL» під керівництвом І. Бережної  разом з солісткою Каховського ЦДТ  Дарією Друзяк (кер. Н.Панова). Чудовий святковий настрій дарував глядачам: хоровий  учнівський колектив  ЗОШ №4 «ДАН» під керівництвом Алесі Гайкової та гурти колядників: ЗОШ №6(кер У.Чепіга), недільної школи храму Різдва Христового( художній керівник Н.Панова) та гурт «Щедрики» з Федорівської ЗОШ. Любимівську ОТГ представляли гурт співучих дівчат «Фаєр» під керівництвом В.Култаєвої з закладу освіти № 2 та хореографічний  гурт «Грація» з закладу освіти №1 під керівництвом Т.Калинюк. Гарно солірували вихованці музичних шкіл: з  Каховської школи мистецтв  Аліна Усаньова(викладач Г.Богінська) та Дмитро Носов (викладач С.Батуріна), а Новокаховську музичну школу представляла наймолодша учасниця фестивалю Лія Левчик(кер. Я.Левчик).  Старовинну українську колядку чудовим акапельним  співом  зворушливо  та професійно виконав квартет старшої групи зразкового вокального ансамблю «Барвограй» з Каховської гімназії під керівництвом І. Тринкаль. Юнь Роздольненської  ОТГ представляли вихованці ЗОШ: Оксана  Нодь, Комісарова Кіра та тріо сестричок  Аніта, Ліна та Анжеліка Мельник , всі під керівництвом О.Носової. Комунальний заклад «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської райради був представлений талановитими гуртами вокальної та театральної майстерності «Индиго», що діє при Камя”нському НВК(керівник гуртка Г.Стрелан) та «Буб-лики», що діє при Чорнянської ЗОШ (кер.гуртка О.Древич).  Костогризівську гімназію представляли Любов Бабкова  та Максим Василенко, вихованці В.Федоренко, солісти Семенівського закладу  освіти- Елеонора  Маскаль та Євгенія Срібна під керівництвом  Т. Товпенюк  дарували глядачам різдвяний настрій. Наприкінці фестивальної програми гостей чекали сюрпризи – це запальний виступ Зразкового хорового колективу «Фантазія» Бериславської музичної школи під керівництвом старшого викладача Злати Богун з класичним українським «Щедриком», народною колядкою та композицією «Дитячий джаз», а також перше виконання гімну фестивалю «Різдвяні зорі»! Зворушлива та водночас піднесена музика гімну від Михайло Гнатюка на слова юної  Анастасії Шевченко( СЗОШ №2) стала  завершальним акордом чудового свята. Під цю композицію у  виконанні автора музики  разом з вихованцями молодіжного відділу Новокаховської єпархії  УПЦ всі 200 учасників знову зібрались на великій сцені, щоб почути слова привітання від засновників фестивалю Ігоря та Світлани Бжезицьких , отримати дипломи учасників фестивалю  та святкові солодощі від меценатів. Щирими словами вдячності вітали Ігорю Володимировичу та Світлана Сергіївна всіх присутніх  та багатьох – багатьох своїх помічників, які допомагали робити  це свято творчості і добра!

Різдво Христове – це час найзавітніших мрій, надії, світлої духовної радості, злагоди та сюрпризів. А дитячий фестиваль, присвячений Різдву Христову, дає можливість багатьом  небайдужим людям з великим серцем  привнести свою лепту та працю заради примноження добра та виховання  молоді на основах духовності  та національної культури!

Чудовим і єдине вірним є те, що багато дорослих і поважних людей на різних рівнях своєї влади вже багато років підтримують фестиваль дитячої творчості  «Різдвяні зорі», надають спонсорську допомогу   і допомагають  дітям стати його учасниками.

За допомогою та за  участю депутата Каховської районної  ради Олександра Бойко п’ять останніх років  здійснюється  взаємодія фестивалю «Різдвяні зорі» та флагмана каховського виробництва – компанії  ПРаТ «Чумак». Яка стала одним з головних меценатів фестивалю, надаючи корисні та смачні, найулюбніші  сокі дітлахів – «Фрузі» для всіх маленьких учасників.

Не перший рік солодкі подарунки надає для фестивалю «Різдвяні зорі» Благодійний Фонд «Нова Каховка», а також компанія «Піонер новітніх технологій»( дир. О.Сидоренко). Ми  щиро дякуємо старим друзям фестивалю, та дуже радіємо новим – Благодійному фонду Вегандза Мяснікяна!

Дякуємо Вам, друзі!

Також щирими словами вдячності відзначили засновники фестивалю – подружжя Бжезицьких  злагоджену роботу відділу освіти Каховської міської ради на чолі з М.Гончар, взаємопорозуміння та допомогу в організації фестивалю  відділу культури Каховської міської ради на чолі з Г.Садовою,  плідну співпрацю з відділом освіти Каховського району на чолі з Т. Калініченко, освітян з КЗ «РЦДЮТ» на чолі з О.Іваненко, освітян з Роздольненської та Любимівської ОТГ, колектив ПК «Меліоратор» на чолі з директором О.Степановою, інформаційних помічників – газету «Каховську зорю»(гол.редактор Ж.Кисельова) та велику роботу викладачів  та керівників  творчих колективів, які підготували зіркові виступи юних артистів.

Свято відлунало,  але люди на землі   та  ангели на небесах радіють  гарячому  вогню  від  багатьох сердець, які  великий  час в унісон  плідно працювали, щоб в тремтливих душах нашої малечі ще довго лунало: «Христос народився – славимо Його!»