+38 066 218 54 34; +38 098 023 37 71info@lepta.ks.ua

День матері та День сім’ї у Каховці

Главная / Новости / День матері та День сім’ї у Каховці

На честь прекрасних свят Дня матері та Дня сім’ї 17 травня 2013 року у стінах Каховської школи мистецтв відбувся чудовий культурно-просвітницький форум «Один раз на все життя», ініціаторами та головними організаторами якого стали  громадська організація «Православний батьківський комітет» і благодійний фонд «Лепта». Цей форум був кульмінаційною подією проекту «Один раз на все життя», проведеного у загальноосвітніх школах міста Каховка.

У фойє гостей зустрічала виставка дитячих малюнків та фотографій каховських сімей «Моя люба родина»; волонтери обох організацій роздавали буклети, листівки, літературу з тематики свята. На столах були приготовані напої та пригощання для всіх  бажаючих. А кульмінація заходу чекала в гостинній актовій залі КШМ, де після перегляду відеоролику щодо важливості правильного вибору свого життєвого шляху, на якому провідну роль виграє створення міцної люблячої родини, розпочалися урочистості та концертна програма.

Крім виступів головних організаторів свята, засновника та директора «ПБК» і «Лепти» Ігоря й Світлани Бжезицьких, начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Каховської міської ради Віктора Зубкова (який також зачитав привітання від міського голови), начальника відділу у справах дітей Олени Сушко, благочинного Каховського округа протоієрея Миколая Бойка (що також є щасливим багатодітним батьком), педагога-організатора Каховської ЗОШ №5 Ольги Стратулат, керівника центру раннього розвитку дитини «Колібрік» Альони Алтухової та чудових творчих номерів від юних артистів – учнів каховських шкіл і дітей із багатодітних сімей, на сцену запрошувалися представники взірцевих для каховчан родин Артюшкіних (відомі в місті й районі музиканти у шлюбі – вже 43 роки!), багатодітних Мартиновичів, Клименків, Бойків та Андрєєвих. Вони ділилися «рецептами» свого сімейного щастя й отримували пам’ятні дарунки від організаторів і меценатів. Останнім БФ «Лепта» також приготував свою подяку, а глядачі (серед яких більшість була – одинадцятикласники міських шкіл) почули побажання й настанови щодо щасливого сімейного життя від керівників мережі аптек «Лювина» Віктора Рябцева та торгівельної марки «Каховські ковбаси» Марини Сердюк. Подяку за плідну роботу з пропагування міцної та вірної родини, цінностей материнства й дитинства отримали міський відділ освіти (начальник Юлія Шкуро) – за дієву підтримку у впровадженні проекту для старшокласників «Один раз на все життя» – та каховські медики Орися Тимоніна й Євгенія Місанова  – за докладання зусиль щодо збереження життів іще ненароджених малюків.

Закінчився форум піснею у виконанні «золотого голосу» міста, викладача школи мистецтв Ганни Богінської, яку підхопили малюки з «Колібрика» і талановита юнь багатодітних родин, ще раз подарувавши всім присутнім відчуття тепла родинного вогнища, адже представників каховської громади, що в той день забралися тут заради прекрасної спільної мети – невмирущих цінностей любові, материнства, батьківства і дитинства, можна також упевнено назвати єдиною великою родиною!

Смотреть фото