+38 066 218 54 34; +38 098 023 37 71info@lepta.ks.ua

До Дня матері та Дня сім’ї у Каховці святково відкрилась фотовиставка “Моя люба родина”

Главная / Новости / До Дня матері та Дня сім’ї у Каховці святково відкрилась фотовиставка “Моя люба родина”

14 травня, напередодні Міжнародного Дня сім’ї у Каховському Районному будинку культури урочисто відкрилась фотовиставка “Моя люба родина”.
На фотовиставці представлені світлини більш 100 родин міста Каховка та Каховського району! Серед них багатодітні і взірцеві, яким надано почесне звання Родини року: Бойко, Андрєєви, Кривдик, Бжезицькі, Коваль. Світлини родин, які несуть велике служіння дітям-сиротам та дітям, які опинились в складних життєвих умовах, дитячи будинки сімейного типу: родина Єрьоменко з с. Коробки, Довбня з с. Тавричанка, родина Половинник з с. Любимівка, родина Голубової Валентини з с. Чернянка, патронатна родина Костерних з Каховки. Також на фотовиставці багато-багато інших світлин щасливих, багатодітних родин, а також родин-учасниць міськ-районного форуму для молоді “Один раз на все життя”за всі сім років проведення! З кожної світлини лльється на глядачів великі хвилі кохання, радощів, мира і взаєморозуміння!
Доповіді про родини підготувала методист Каховського Рбк Ірина Уманська, допомогали їй створити святковий настрій: учень Малокаховської школи Кирил Вигуляр з поезією про матусю, та маленька каховська зірочка Катруся Ячменьова з пісенькою про батьківский чобіток. В перший день відкриття фотовиставку побачила велика кількість молоді та гості  7-ого форуму “Один раз на все життя”. Через ці, наповнені любовью та родинним  теплом  світлини, організатори: БФ”Лепта”, РГО “Православний батьківський комітет”, відділ культури Каховської райадміністрації, сподіваються передати глядачам, а більш всьго молоді – бажання теж мати таку щасливу, велику родину. Та не тільки бажання, а й закликають проявити свою любов до Батьківщини в дії: “Створи, збережи та примнож свою родину!” Родина до родина- вже народ! Багато щасливих родин – велика щаслива країна! Будуємо щасливу країну разом!
Ми і надалі збираємо світлини щасливих багатодітних родин, тож, друзі, приєднуйтесь! Ваши фото служитимуть добру!