+38 066 218 54 34; +38 098 023 37 71info@lepta.ks.ua

Дружна сім’я – один раз на все життя.

Главная / Новости / Дружна сім’я – один раз на все життя.

image114

Вже кілька років поспіль, на честь відзначення Дня матері та Дні сім’ї, Каховська школа мистецтв гостинно відкриває свої двері для учнівської молоді міста та усіх гостей, запрошених громадською організацією
«Православний батьківський комітет» і благодійним фондом «Лепта», котрі проводять тут чудовий культурно-просвітницький форум «Один раз на все життя».

Крім виступів головних організаторів свята — засновника та директора ГО «Православний батьківський комітет» і БФ «Лепта» Ігоря та Світлани Бжезицьких, благочинного Каховського округу Новокаховської та Генічеської єпархії протоієрея Миколая Бойка, начальників міських відділу освіти Михайла Гончара (який також передав привітання від міського голови) і відділу у справах молоді та спорту Віктора Зубкова, директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олени Декадіної, прекрасних слів ведучих і творчих номерів від місцевих артистів та юних аматорів, на сцену запрошувалися представники взірцевих для молодого покоління родин: багатодітних і талановитих Макарових, Гордієнків (що завітали до нас із Херсона), прийомної родини Половинник з Любимівки, подружжя Борцових (які щасливі в шлюбі вже 40 років і зараз мають 11 онуків); Бойків, що в 2011р. були признані «родиною року» на рівні нашого міста, а минулого року матуся Наталія Миколаївна отримала почесну відзнаку держави «Мати-героїня».


image022Всі вони ділилися «рецептами» свого сімейного щастя й отримували пам’ятні дарунки та великі запашні короваї від організаторів і меценатів. Найбагатодітнішій із запрошених того дня родин – Бойкам, що виховують вісім дітей, каховський ресторан «Парк-авеню» презентував запрошення на сімейну вечерю у своєму закладі.
Та й усім присутнім свято подарувало прекрасний настрій, відчуття по-справжньому родинних тепла й затишку і, звичайно, ще один привід замислитися над справжніми та неминучими життєвими цінностями. Віримо, що такі зустрічі стануть у великій пригоді нашій молоді, сьогоднішнім випускникам шкіл, перед якими відкривається безліч широких доріг у майбутнє. Їхня головна справа – обрати вірний життєвий шлях, орієнтиром на якому цілком може стати приклад учасників форуму.

До речі, віршований сценарій про почесні каховські родини написала Тетяна Дука – уроджена каховчанка, що жила на Донбасі. Під час воєнних дій будинок її сім’ї розбомбили 18 лютого. Всі вони чудом залишилися живі, Тетяну, інваліда ІІ групи, та її чоловіка на інвалідному візку винесли з палаючого будинку сусіди.

Також в холі КШМ під час проведення заходу розгорнулася фотовиставка, до якої у майбутньому її організатори закликають долучатися каховську молодь, надаючи й свої сімейні фото (тел. для зв’язку – +38 066 218 54 34).image093

Серед меценатів форуму: ТОВ” Зерма-Україна”, фітнес-клуб ” Гранд”, компанії  “Каховские ковбаси” та ” Ольхон”.

Форум є складовою частиною великого творчого проекту “Один раз на все життя”, який за згодою відділу освіти  четвертий рік проходить у школах міста, коли учні пишуть твори на відповідну тематику. Щороку ці роботи дітей вражають глубинним змістом та щирістю. Цього року Каховська гімназія надала сім чудових авторських віршів, у СЗОШ №2 пройшла вистава про сімейні цінності, у ЗОШ №3 -15 дітей підготували творчі роботи., в яких широко розкрили цю тему. А до кінця травня серед старшокласників проводитимуться тематичні години спілкування на сімейні теми з презентацією робіт учнів на тему “Один раз на все життя”.

Відео:

Фото: