+38 066 218 54 34; +38 098 023 37 71info@lepta.ks.ua

ГАЛА-концерт лауреатів “Таланти багатодітної родини”

Главная / Новости / ГАЛА-концерт лауреатів “Таланти багатодітної родини”

21 травня яскраво та зворушливо відбувся в Каховській Школі мистецтв Гала-концерт лауреатів першого конкурсу – фестивалю “Таланти багатодітної родини”.
Числених гостей свята в файному, прикрашенному залі школи мистецтв, залитому сонячним промінням і святковим натхненням дітей вітав міський голова Віталій Немерець, секретар міської ради Ірина Гончарова, начальниця Управління культури і туризму Анна Садова, та ініціатори проекту “Таланти багатодітної родини” подружжя Бжезицьких, Ігор і Світлана. Також зі словом благословення звернувся до присутніх протоієрей Владислав Лоза.
Щірі побажання любові, родиного затишку, привітання з Днем сім*ї та Днем матері, які відзначались нещодавно, зворушливо лунали в залі КШМ і ще більш зміцнювали справжню атмосферу родини – громади, яку відчували всі присутні!
Чудовий концерт лауреатів, допомогли організувати профессіонали свого діла – викладачі Каховської школи мистецтв на чолі з її директором Оксаной Прокопович! Щиро Вам дякуємо!
Як в зорепаді талантів звучали гарні пісні, вірші, музичні та танцювальні композиції в виконанні лауреатів конкурсу” Таланти багатодітної родини”!
Крім щедрих оплесків численних глядачів всі лауреати отримали дипломи та подарунки! А подарунки були такими, що в деякий раз не вміщалися в маленькі рученята!!!
За таку чудову і щиру підтримку каховських багатодітних родин від імені батьків і діточок щиро дякуємо Каховській міській раді, Управлінню культури і туризму та неодноразовому меценату багатьох благодійних проектів – ПРАТ “Чумак” в особі операційного директора Олександра Бойко.

Також за важливу і своєчасну допомогу в організації Гала-концерту щиро дякуємо ООО “Терра Тарса”, редакції “Каховська Зоря”, ЧП Різак, маг. “Флора”(кер. Сінько Л.І.)!
Також щиро дякуємо за участь в концерті і підтримку своїх вихованців ансамблю “Мири-денс”(кер. Христина Кудрицька), та ансамблю барабанщиц “Ритм” Каховської ЗОШ № 4(керівник Олена Іванівна Нечитовська).
Дві години свята промайнули, як блискавка, залишивши в серцях велику кількість приємних відчуттів!
А чудові фото від Олександра Глущенко будуть ще довго нагадувати про спільну добру справу заради талановитого майбутнього Каховки! Хай щастить діточкам і їх великим родинам!