+38 066 218 54 34; +38 098 023 37 71info@lepta.ks.ua

Из записок волонтера Радионовой Ольги. Помощь для Жени Писчаного.

Главная / Новости / Из записок волонтера Радионовой Ольги. Помощь для Жени Писчаного.

Писчаний Женя с АрхангЯкщо ви мазохіст, мрієте почути про себе багато «приємних» слів, та вам подобається ігнорування вашої персони, то вам до нас! Все це і багато іншого отримуєш працюючи волонтером, відкриваючи своє серце і душу назустріч людям. Але як видно я мазохістка і пишаюсь цим! Вчора разом із журналістом ГО «Молодь України» Вікторією Богачук та засновником БФ “Лепта” Світланою Бжезицькою ми працювали у Новій Каховці з благословенною справою, роблячи свій внесок у боротьбу за життя Пісчаного Євгена з селища Архангельська Слобода, Каховського району.

Хлопчику всього три рочки, у нього все життя попереду і коли інші діти бавляться на вулиці, випрошують солоденького у батьків, маленький Євген веде непосильну боротьбу за право на життя із страшним ворогом на ім’я РАК! І зараз, як ніколи, йому потрібна підтримка і допомога кожного!

Само тому, не дивлячись на переважну більшість черствих сердець, на повне ігнорування проблем та зневажливе ставлення людей, кожен із нас стукав до їх сердець в надії, що якесь відгукнеться. І такі знаходились! Кожного разу коли в скриньку небайдужа людина клала «копієчку», навіть не розуміючи цього, вона ставала “Воїном Світла” на боці маленького хлопчика у його нелегкій боротьбі з темрявою. Знаєте, хотілось обняти їх, розцілувати, в ці секунди серце переповнювалось надією і щастям, вірою, що разом ми переможемо і дитина буде жити!

І як розривалась душа, плакало серце, а відчай простягав свої коряві ручища, коли люди не просто відвертались, а й ще казали такі страшні речі, як «аби хто нам допоміг, нам більше потрібно», «чого ви за нього ходите, ходіть за мене», «це не моя дитина і мене це не стосується», ” багато вас таких”, ” потім машини купуєте” та багато іншого.20150827_125913

Люди прокиньтесь! Не дай Боже вам у сім’ю такого горя! Не хай боронить янгол-охоронець ваших дітей від лиха, щоб ніколи ви не потрапили на місце батьків Євгена. Немає нічого страшнішого, чим коли хворіють діти. Та не буває у житті чужих дітей! Задумайтесь!

Кожного разу, коли я кладу гроші до скриньки, або виходжу з нею в пошуках небайдужих, я розумію, що навіть така краплинка в морі, може стати вирішальною в спасінні маленького життя. Я сподіваюся, що якщо не дай Боже в мою сім’ю прийде лихо, то також знайдуться тисячі небайдужих, готових боротися за життя моєї дитини. Чужих дітей не існує! І на місці цього хлопчика міг бути ваш хлопчик, ваша дівчинка! І з простягнутою рукою пішли б не до вас, а ішли б ви!

І знаєте найдобрішими і найщедрішими зазвичай бувають найбідніші. Коли бабуся в старій зношеній одежині сама підходить до тебе з палицею, іде задля цього через пів ринку, щоб покласти тремтячими руками гроші у скриньку. Коли іде сім’я і веде з собою четверо дітей, достатньо одного погляду, щоб зрозуміти, що вони ледве-ледве «зводять кінці з кінцями», ти навіть не підходиш до них із проханням, вони самі наздоганяють, дістають останнє і віддають заради спасіння життя «мальчишке». Коли діти ті гроші, що їм дають батьки як «карманні», замість того, щоб витратити їх на себе, жертвують свою «копієчку» Євгенчику. То на очі навертаються сльози. І обов’язково така людина побажає здоров’я дитині, помолиться за нього і навіть висловить слова вдяки волонтеру за його працю. Ці люди заслуговують шани і поваги! Вони таємні герої нашого життя!

І з іншого боку, заможні люди, у золоті та на «крутих» машинах відповідають, що їм самим немає за що жити. Що у них є свої діти і горе інших їх не стосується. Вони із зневагою дивляться на тебе, можуть відкрито нахамити, образити. Прикро і не зрозуміло чому таке ставлення? Складається враження, що їх бісить одне тільки існування волонтерів.

Ніхто ніколи не просив великих сум, навіть одна гривня може бути вирішальною. Кожна копійка на рахунку! Прийдіть до магазину, підійдіть до волонтера на вулиці і покладіть гривню у скриньку «Лепти», для вас це погоди не змінить, а дитині може врятувати життя!

Якщо у вас немає такої можливості, то хоча б помоліться за нього, щоб знайшлось достатньо небайдужих і хлопчик зміг вирости, створити свою сім’ю, щоб у нього з’явились дітлахи, щоб він був щасливим!

Приєднуйтесь до “Лепти”, як волонтери та боріться разом з нами за його життя чи життя інших тяжкохворих дітей, яких , нажаль, багато!

А якщо ви можете допомогти більш вагомо, в грошовому еквіваленті, ось телефони його батьків
мама Олена- 0994340820
тато Олександр – 0990283065,
та їх рахунок у Приватбанку
5168757293402923 Пісчана Олена Василіївна

Будь-ласка не залишайтесь байдужими! Ми благаємо вас, ВІДГУКНІТЬСЯ! Нам так потрібні “Воїни Світла” на стороні добра, в боротьбі за маленьке життя!Тел. для запису волонтерів – 066-218-54-34

27 серпня було зібрано на лікування Пісчаного Жени- 905 грн. Для придбання слухових апаратів для Кухта Ольга – 992 грн.

11911187_958761574195685_334848037_n 11903401_958761570862352_1791789388_n

29 серпня у місті Каховка волонтерами БФ ” Лепта” було зібрано 1400 грн.

25 серпня та 31 серпня БФ ” Лепта” перерахував батькам Євгена допомогу на лікування дитини по договору о нецільовой благодійной допомоги – всього – 3 400 грн.

Дякуємо всім небайдужим!!!

Да не оскудеет рука дающего!!!