+38 066 218 54 34; +38 098 023 37 71info@lepta.ks.ua

Каховська громада допомагає тяжкохворим дітям

Главная / Отчеты / Мы помогли детям / Каховська громада допомагає тяжкохворим дітям

DSCF3590 До Дня за­хис­ту дітей ка­ховсь­ка гро­ма­да піклується та допомагає найбільш тяж­кох­во­рим дітям.

Напередодні міжнародного Дня за­хис­ту дітей в гематологічне відділення Херсонській обласній дитячій лікарні при­бу­ли по­да­рун­ки від Каховської гро­ма­ди.

В це свя­то традиційно вти­шу­ють­ся різноманітними свя­та­ми , роз­ва­га­ми та со­ло­до­ща­ми наші маленькі гро­ма­дя­ни , квіти та сенс на­шо­го жит­тя. ДІТИ!!! І це чу­до­во!І дай Бо­же, щоб у нашій чудовій країні бу­ло БА­ГА­ТО чу­до­вих дітей. Здо­ро­вих, ви­хо­ва­них, ро­зум­них, які че­рез деякій час в свою чер­гу  бу­дуть скла­да­ти успішне українське суспільство.

DSCF3592Та та­кож в це свя­то, як і в інші дні, нам  тре­ба пом ’ята­ти та не за­ли­ша­ти без ува­ги найбільш зне­до­ле­них малюків  – он­кох­во­рих  діточок. На їх до­лю, на жаль в цей день не бу­де ні свят, ані роз­ваг. І то­му Ка­ховсь­кий міський благодійний фонд «Леп­та» вирішив хоч тро­хи скра­си­ти пе­ре­бу­ван­ня у лікарні на­шим ма­лень­ким співвітчизникам. За до­по­мо­гою ка­ховсь­ких благодійників: ООО  «Кон­сал­тин­гАг­ро», ПП «Сла­ву­тич», ПП «Техінвентарізація», ПП «Інпромбут» бу­ли придбані необхідні  ліки, со­ки та фрук­ти.

БФ «Леп­та» вдячує керівникам цих підприємств за небайдужість та ми­ло­сер­дя. Хай Гос­подь Вам воз­дасть сто­ри­цею! Будь­те щасливі та здорові !