+38 066 218 54 34; +38 098 023 37 71info@lepta.ks.ua

Наша подяка за співпрацю ТОВ “ТЕРРАТАРСА УКРАЇНА”

Главная / Меценаты / Наша подяка за співпрацю ТОВ “ТЕРРАТАРСА УКРАЇНА”

Зі словами щирої вдячності та з нагоди 10-ї річниці роботи Благодійного фонду “Лепта” привітали компанію ТОВ “ТЕРРАТАРСА Україна”  https://terratarsa.com/ru/ в особі її керівника Гоголева Андрія Івановича:

Подяка почесному меценат ТОВ «Терра Тарса Україна» на чолі з Гоголевим  Андрієм  Івановичем за зразковий приклад соціально відповідального підприємства,  багаторічну  співпрацю, вагомий внесок в реалізацію  благодійних проектів, спрямованих на порятунок життя людей, велику підтримку проведення культурних заходів, особливий внесок в розвиток благодійності на Каховщині  з нагоди  привітання з ювілейною 10–ю річницею заснування компанії «Терра Тарса Україна» та з нагоди 10- ої річниці роботи Благодійного фонду «Лепта»

Тільки за останній час  участь у благодійних проектах разом з Благодійним фондом  “Лепта” допомогла в тяжку хвилину:
/public/img/emoji/1f44d.png Сахно Марійці (6 міс.,СМА-1, жовтень 2020 року) – 25 000 грн для відкашлювателя
/public/img/emoji/1f44d.pngСестричкам Цегельник Софійці та Ангеліні (5,6 років з с. Радісне ,з діагнозом цукровий діабет 1 типу) – 33 000 грн. допомога для оплати сенсорів;
/public/img/emoji/1f44d.pngПридбання кісневого концентратору для тяжкохворих і передача його у БФ “Лепта” (жовтень 2021 року). С першого дня це обладнання надає можливість дихати, а значить ЖИТИ каховчанину  Коновалову Миколі Дмитрийовичу.
/public/img/emoji/1f44d.pngПридбання 6-ти функціональніх ліжок в Каховську лікарню, на суму більш ніж 60 000 грн.у рамках проекту “Ліжка ДОБРА” (грудень 2019 року)
/public/img/emoji/1f44d.pngМатеріальна допомога для реалізації проектів “Наші діти заслуговують на найкраще”(придбання меблів для інфекційного відділення Каховської ЦРЛ, грудень 2017 р), проекту “Капля крові рятує океан життя” (придбання донорських крісел для Каховського центру служби кровы) та ін.
/public/img/emoji/1f497.pngЩира подяка Андрію Івановичу та чудовому колективу ТЕРРА ТАРСА УКРАЇНА!!!
Нехай здоров*я буде богатирським, а підприємство процвітає все більше з кожним роком!