+38 066 218 54 34; +38 098 023 37 71info@lepta.ks.ua

Підсумки першого дня відбіркового туру конкурсу-фестивалю “Таланти багатодітної родини” у Каховці!

Главная / Новости / Підсумки першого дня відбіркового туру конкурсу-фестивалю “Таланти багатодітної родини” у Каховці!

Плескаємо новому конкурсу-фестивалю у Каховській громаді – “Таланти багатодітної родини”!
Перший день відбіркового туру відбувся у Каховській школі мистецтв!
У відкритому творчому “змаганні” за номінаціями “Вокальна майстерність” та “Музичне виконання” взяли участь 34 дитини! Продемонструвавши свої чудові здібності та вміння 23 дитини отримали звання лауреатів 1-2-3 ступеню у молодшій-середній-старшій вікових категоріях!
Чудові співи та музичні композиції учасників були заслухані профессійним жюрі викладачів під керівництвом директора школи мистецтв Оксани Прокопович !
Кожна дитина, яка взяла участь у відбірковому турі на звання лауреата отримала пам’ятний диплом участника та заохочуванні подарунки від організаторів!
Та свято талантів на цьому не закінчується!
Чекаємо разом та запрошуємо всіх друзів на ГАЛА КОНЦЕРТ лауреатів, який відбудеться 21 травня о 16.00 у Каховській школі мистецтв!
Конкурс-фестиваль “Таланти багатодітної родини у Каховці” проходить за ініціативою Благодійного фонду “Лепта”, на честь відзначення ювілейного 10 року роботи БФ”Лепта”, за підтримки міського голови Віталія Немерця, у тісній співпраці з Управлінням освіти(начальник упр. О.Аркуша), Управлінням культури та туризму(начальник упр. А.Садова) та виконавчим комітетом Каховської міської ради.
Голова організаційного комітету – заступник міського голови Галина Гондарева!
Благодійний фонд “Лепта”, як ініціатор заходу, щиро дякує за всебічну підтримку колективам фахівців МПК”Меліоратор”(дир. Олена Степанова), Каховської Школи Мистецтв (дир. Оксана Прокопович), КМКМЗ (ДК під дубами, дир. Інна Матросова)!
А також за довіру та порозуміння меценатам і спонсорам, які надали можливість спертися на свою фінансову допомогу у підготовці відбіркового туру та зародженню нової доброї традиції у Каховці:

  • Каховська міська рада;
  • ПРАТ “Чумак”
  • ООО “Піонер новітніх технологій” (м. Нова Каховка, директор Сидоренко Олександр Миколайович)
  • ПП “Дизельапаратура”(м. Каховка, дир. Горішний Іван Павлович)
  • ФГ “Ольхон-Оіл” (Каховка, дир. Вакулич Володимир Пилипович)

    Галина Пісьміченко (м. Каховка, ресторан “Парк Авеню”)

Друзі! Колегі! Помічники! Разом з Вами ми даруємо радість дітям пільгових категорій, ми створюємо умови для розкриття їх талантів та здібностей, ми привертаємо увагу суспільства к соціальним та сімейним питанням, ми збільшуємо позитивний імідж навколо багатодітних родин! Все це допомогає “кувати” ТВОРЧЕ МАЙБУТНЄ КАХОВКИ!