+38 066 218 54 34; +38 098 023 37 71info@lepta.ks.ua

Підтримуємо талановитих дітей Каховщини на Міжнародному фестивалі!

Главная / Новости / Підтримуємо талановитих дітей Каховщини на Міжнародному фестивалі!

10 лютого у столиці відбудеться ХVІ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ЗИМОВА ФАНТАЗІЯ» В РАМКАХ ПРОЕКТУ «КВІТУЧА УКРАЇНА ЗА БЕЗХМАРНЕ НЕБО ДЛЯ ДІТЕЙ»!

 20 вихованців зразкового колективу гуртка декоративно – ужиткового мистецтва «Юні майстрині» КЗ «РЦДЮТ» Каховської райради  при Чорнянській ЗОШ І-ІІІст. (керівник гуртка Колодич Олена Олександрівна) беруть участь у фестивалі в номінації декоративно-прикладне мистецтво. А саме  вироби в техніці бісероплетіння.

Брати Вотчал Михайло і Дмитро, сестри Мельник Марія та Анастасія, Москаленко Альона, Гоменюк Софія, Дудчик Юлія, Дядькова Софія,Клименко Анна, Ломинога Діана, Матлашевська Анастасія, Осадчук Дарія, Остаповець Поліна, Смотрюк Юлія, Токан Ангеліна, Тимощук Кирило, Челоненко Валерія, Шевчук Валентин, Ястремська Ольга та Дмитро! Дивлячись на вироби ціх детей, можна твердо запевнити, що вони справжні майстри, художники в своєму напрямці, бо мають золоті руки. БФ “Лепта” допоміг здійснити оплату в суммі 2 000 грн за участь у конкурсі цих маленьких творчих особистостей. Багато з цих діточок живуть в багатодітних родинах чи малозабезпеченних  та в наш непростий час  бітькам тяжко знайти ресурси для дитячих конкурсів. Но наші діти того варті! Ми вами пишаємось! Творить рукоділля та прикрашайте наш всесвіт! Це дуже важливо для вас і для всіх нас. БФ”Лепта” в своєї діяльності  завжди підтримував розкриття творчого потенціалу дітей (фестиваль “Різдвяні зорі”, проект”Покровська ярмарка” і інше), та й надалі не перестане здійснювати цього напрямку. Щиро вдячуємо чудовому керівнику гуртка- Олені Колодич, яка всю душу і сили віддає дітям і своєї благородній справі. Багато разів вироби вихованців гуртка “Юні майстрині” були представлені на благодійному аукціоні заради допомоги хворим дітям та для придбання медичного обладнення у каховську лікарню.

До роботи у гуртку залучено 39 дітей від 6 до 16 років основного та вищого рівнів навчання.  На заняттях вихованці знайомляться з рядом складних технік виконання виробів із бісеру, опанували способи поєднання різних видів плетіння та низання. Композиційні рішення більшості бісерних виробів відпрацьовуються на ескізі з урахуванням обраної техніки плетіння. Особлива увага приділяється вибору кольорової гами. Матеріалом для виготовлення виробів є натуральні камені, перлини, бісер та склярус.

 У гуртку упроваджена індивідуальна форма навчання, проводяться виховні заходи  щодо заохочення вихованців до занять науково-дослідницькою роботою, створення авторських виробів, участі у тематичних та авторських виставках і конкурсах. 

Кращі роботи з описом по виготовленню та схематичним забезпеченням виробу друкуються у журналі «Бісер» видавництва «Діана плюс» (м.Тернопіль). Протягом 2015-2017 років було надруковано 15 виробів вихованців  у навчальному посібнику – журналі «Модное рукоделие» (м.Київ).

Вихованці прийняли участь у конкурсі “Благодійна Україна” за що отримали Лист подяки та Диплом номінанта конкурсу.

Презентувати гурток до Києва поїдуть найкращі вихованці гуртка!

Любі друзі, якщо у вас з’явилось бажання підтримати творчу юнь звяжіться з нами:

БФ “Лепта” 066-218-54-34