+38 066 218 54 34; +38 098 023 37 71info@lepta.ks.ua

Результаты проведения ПОКРОВСКОЙ ЯРМАРКИ 2020!

Главная / Программы / Благотворительная выставка-продажа «Покровская ярмарка» / Результаты проведения ПОКРОВСКОЙ ЯРМАРКИ 2020!

Покровский ярмарок у Каховці, який вже 12 років організовує Благодійний фонд “Лепта”- це СВЯТО музики, творчості та ДОБРА! Це свято, в яке ми щиро, відверто та від всього серця вшановуємо Матір Божу та присвячуємо це зібрання людей – великої благодійної міссії. В цьому році – ця міссія- зібрати кошти на закупівлю коштовного обладнання “ІНСУФЛЯТОР-ВІДКАШЛЮВАЧ”, який коштує 140 000 грн.  маленькій дівчинці Сахно Марійки (3 місяці), хвору на рідкісні хворобу СМА: спинальна м*язова атрофія.
Історія дівчини не повинна була залишити нікого осторонь, тому БФ “Лепта” зазделегіть розпочав  велику компанію з її підтримки. Ми проводили вуличні волонтерські акції, ми писали у соцмережах, ми звертались до депутатів, підприємців та ін. І дякуючи Богу, ми в котрий раз відчули, що люди Каховщини здатні відкривати свої серця на ДОПОМОГУ!
Тому на Покровському Ярмарку 10.10.2020 для Марійки Сахно було зібрано 22 400 грн. Це дуже велика і важлива сума, тому що в ній знаходиться крім грошей, мільйон щирих ПОБАЖАНЬ ОДУЖЕННЯ для Марійки!
Крім цього на почесній сцені Покровського Ярмарку ми разом дякували компанії “Терра Тарса Україна” на чолі з Гоголевим Андрієм Івановичем за вагомий внесок  в 20 000 грн. для придбання важливого обладнання.
Також, як і кожного року, до благодійної акції Покровського Ярмарку приєднався волонтерській загін Малокаховської школи 1-3 ст., які передали допомогу для Марійки у сумі 1 800 грн. Від організаторів Ірина Юрів отримала для всьго загону пам*ятну ПОДЯКУ за участь. ДЯКУЄМО ВАМ, ДРУЗІ!Ви – неймовірні!
Ще новеньким на ярмарці було ШОУ мильних кульок від Юліі Барна! За це море дитячої радості ДЯКУЄМО Юлії!
Як і кожного року на наш ярмарок з*їхалися і прийшли багато-багато творчих людей з різних куточків Херсонщини, які заздалегіть готувалися, щоб показати Вам, друзі, свою майстерність, свою творчість та наснагу. І найголовніше, чому рекомендується купляти вироби народних майстрів та майстринь, тому що в них чується душа людини-творця, її добрі почуття та побажання щастя майбутньому новому хозяїну виробів!
Так 10 жовтня у Каховці на площи “Під історичними дубами” всі жителі нашого міста мали можливість побачити на власні очі багато-багато чого цікавого та гарного, “підзарядитись” позитивною атмосферою та стати частиною свята ДОБРА!
Не змінюємо традицій! Як і кожного року, завдяки меценатам ПОКРОВСЬКОГО ЯРМАРКУ (Г. Пісміченко, директор ресторана”Парк Авеню”; А. Н. Сидоренко, директор ООО “Піонер новітніх технологій”) всі майстри творчості – Head mead отримали дипломи учасника ярмарки та солодощі.
А также не устанем говорить СПАСИБО всем участникам концертной программы Покровской ярмарки 2020!
Душевно и самоотверженно Вы дарили свой талант, свою красоту, заряжали позитивом и душевной радостью!
Дай, Боже, всем здоровья и благополучия, и маленьким , и большим артистам! Спасибо, что вы с нами уже много лет!
Надеемся, что и дальше вместе будем продолжать творить ДОБРО!
Также традиционно, от организаторов и меценатов Покровской ярмарки (А. В. Ризак, В. Ф. Вакулич, компании “Чумак”, Г. Письмиченко) все выступающие артисты получили Диплом участника 12-ой благотворительной Покровской ярмарки, сладости и соки “Фрузик”!
На сцене Покровской ярмарки дарили свое творчество:
Воспитанники детского центра духовного развития “Різдвяні промінці” храма Рождества Христова (рук. Н. Бережная);
Юные солисты и музыканты Каховской школы искусств: Акимова Диана (руководитель Т. Федотова, С. Батурина), Бойко Михаил (руководитель С. Смирнов), Олеся Самойленко, Ева Скотарь, (руководитель А. Богинская), а также духовой оркестр школы искусств под руководством С. Смирнова.
Вокальные ансамбли Дворца культуры “Мелиоратор”- “Бусинки” ( руководитель Г. Завируха) и “Вербиченька” (руководитель В. Рудик).
Танцевальный коллектив “Мириденс” под руководством К. Кудрицкой.
Вокальный ансамбль “Унисон” Каховского ЦДТ (руководитель Н. Панова)
Трио юных солисток Даша Врадина, Мила Сугак, София Карпенко и Владимир Юлюгин, Арсений Пастушенко воспитанники Наталии Гусаровой!
Артисты Семеновского дома культуры: танцевальный колектив “Эдельвейс” (руководитель А. Точилина) , солисты Денис Кириценко, Эльвира Макарчук, дуэт “Гармония” (Татьяна Товпенюк, Мурашова Наталья);
Артисты Любимовского дома культуры: вокальные ансамбли “Любимовские спиваночки” и “Beautiful voice”, танцевальный коллектив” Jump Kids” (руководитель Татьяна Калинюк) и солистка Юлия Ващенко!
Море радости детворе и взрослым подарила Юлия Барна своим неповторимым шоу мыльных пузырей!
Ведущим более чем 3-х часовой программы концерта Покровской ярмарки 2020 стал позитивный, креативный и замечательный Юрий Скляр (Каховская лига КВН)! Неизменный звукооператор – Сергей Котий (ДК”Мелиоратор”)!
А также сердечно благодарим за содействие и помощь в организации: Каховское управление культуры(А. Садовая) и управление образования (А. Аркуша), отдел молодежи и спорта (Л. Левчик), Каховский горисполком (О. Мигас), Каховскую школу искусств (директор О. Прокопович) и ООО “Тройка” (директор Р. Романенко).
А память о нашем празднике будет еще долго сохранена , благодаря чудесным фото Оксаны Оробченко и Александра Глущенко!
СПАСИБО ВСЕМ, КТО С НАМИ В ПОМОЩИ! Присоединяйтесь, друзья! Впереди нас ждет еще много хороших и добрых дел! Главные из которых- это СПАСЕНИЕ ЖИЗНИ тяжелобольных деток LEPTA.KS.UA