+38 066 218 54 34; +38 098 023 37 71info@lepta.ks.ua

Розпочата нова акція милосердя – допомога Павлюченко Катюші

Главная / Новости / Розпочата нова акція милосердя – допомога Павлюченко Катюші

У світі дуже – дуже багато добрих людей! Вони є навколо нас! Ми це відчуваємо, бачимо, знаємо! І кожного разу дякуємо Богові, який надсилає добрі думки тим, які здатні звеличити добро навколо себе!
Так, несподівано, але, як завжди дуже вчасно із великою користю прийшла допомога від Каховської районної державної адміністрації! Завдяки співпраці Каховської РДA, Каховської районної ради з громадськими благодійними організаціями, в данному випадку – БФ “Лепта”, наша підопічна молода дівчина з смт. Любимівка, інвалід з дитинства, підгрупи “Б”, Павлюченко Катерина стане реціпієнтом акції милосердя в рамках Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя”. Ця акція об’єднує багато добрих сердець робітників апарату Каховської РДА, її підрозділів та виконавчих служб, які відгукнулися на біль і страждання молодої дівчини та вирішили не стояти сторонь, а допомогти, підставити своє плече друга!
З Павлюченко Катериною БФ “Лепта” знайомий вже більш року: Как доехать до гемодиализа Павлюченко Катюше?! Більш сьоми років дівчина страждає на ниркову недостатність і перебуває на гемодіалізу. Двічі чи  тричі на тиждень їй обов’язково треба фільтрувати кров на апараті штучної нирки. В даний час дівчина опинилась без материнського нагляду, майже без допомоги, рідний батько помер декілька років тому, з поламаним інвалідним візком, на руках рідної тітки, якої самої непросто виховувати своїх чотирьох діточок!
Крім ХНН, Катерина страждає на хронічний остеоміоліт ніжніх кінцівок, гідроцефалію мозку, анемію 2 ст. та спіно-мозгову грижу. Кожен з діагнозів потребує значної уваги та забезпечення необхідними ліками для підтримки життєдіяльності, що  і є дуже складним через тяжке матеріальне становище у родині.
Катерина вдячує всім небайдужим людям, які допомогають БФ “Лепта” допомогати, тому що не один раз придбані для неї ліки, одежа, харчі були найсправді рятувальними. Вот і зараз здоров’я дівчини потребує  лікарняного нагляду, профессійної медичної допомоги, що в сучасних умовах, в свою чергу, потребує великих коштів. Віримо, що добра воля наших друзів і співчуття до страждання інших нададуть необхідних ресурсів для лікування Павлюченко Катерини!

Просимо усіх друзів долучитися до акції милосердя для лікування дитини-інваліда Павлюченко Катерини за реквізитами БФ “Лепта”:

  • карта БФ «Лепта» в Приватбанке 5169330514501524
  • “ПРИВАТБАНК” МФО 352479, ОКПО 37754410, р/с 26003060329743 чи
  • АБ “Укргазбанк” МФО 320478, ОКПО 37754410, р/с 26008190065

Фотозвіт, матеріальний звіт та нагляд за процесом лікування дівчини – безпосередньо – БФ “Лепта” та його інформаційні ресурси.
Робимо добро разом!!! Друзі, приєднуйтесь!