+38 066 218 54 34; +38 098 023 37 71info@lepta.ks.ua

В Каховці відбувся 10-ий Фестиваль”Різдвяні зорі” !

Главная / Новости / В Каховці відбувся 10-ий Фестиваль”Різдвяні зорі” !

17 січня відбувся у Каховці традиційний зимовий фестиваль дитячої творчості “Різдвяні зорі”, який об’єднав талановитих дітей, підлітків, дорослих та багато гостей з нашого міста та Каховського району. Свій маленький ювілей фестиваль зустрів у великій залі палацу культури “Меліоратор” при числених глядачах та яскравій концертній програмі, яку складали більше 20 творчих дитячих колектива. Вже  10 років, як щорічно  цей  фестиваль юних талантів, стає яскравим сполохом в культурному  житті Каховщини, продовжуючи численні різдвяні заходи, колядування, привітання та стає завершуючим міцним акордом в  благодійній різдвяній акції «Ой, радуйся, земле!», яку кожного року проводить Благодійний фонд «Лепта» з благословіння архиєпископа Новокаховського та Генічеського Філарета. В чудовому різдвяному концерті прийняли участь  більше 200 дітей, які старанно готувалися заздалегідь до свята та своїми різноманітними виступами ще раз і ще раз славили народження Господа Спасителя! А Різдво не буває без подарунків. Тому всі діти- учасники фестивалю отримали солодощі від меценатів та соки ТМ “Чумак”. Від імені організаторів фестивалю: ГО «Православний батьківський комітет» та Благодійного фонду «Лепта» їх засновники Ігор та Світлана Бжезицькі щиро дякували своїм вельмишановним помічникам, нагороджуючи їх зі сцени Почесними грамотами. За багаторічну спонсорську допомогу в організаціїї фестивалю  генеральному директору ПРАТ “Чумак” Костянтину  Шевченко та  заступнику директора з безпеки та зв’язків з громадкістю  Олександру  Бойко. За сприяння розвитку фестивалю “Різдвяні зорі” висловлюється ПОДЯКА: голові Каховської РДА В.Салтикову,  міському голові А.Дяченко, голові районої ради Т.Тертичній, начальнику відділу освіти Каховської міської ради М.Гончару, начальнику відділу освіти РДА Т.Калініченко та творчому коллективу ПК “Меліоратор” на чолі з О. Степановою.
Чудово, що кожного року все більше та більше дитячих колективів та талановитих особистостей  приймають участь у фестивалі “Різдвяні зорі”. Серед яких були: ніжна Акімова Діана (ЗОШ №2, кер. М.Гнатюк), запальна Анна Черкасова (ЗОШ №1, кер.О.Кос’янова), дебютантка Солуніна Каріна ( солістка ЦДТ, кер.О.Кос’янова), яскравий ансамбль “Гармонія”(ЗОШ №3, кер. Н.Панова), каховську гімназію представляли тендітна солістка Вероніка Корня та тріо Зразкового вокального  ансамблю “Барвограй”(кер.І.Тринкаль). Не перший рік від ЗОШ № 4 співає Усаньова Аліна (кер. Т.Примакіна), співучий ансамбль дівчат ЗОШ №5 під керівництвом В.Оробченко лірично виконав традиційну українську колядку “Пречиста Діва”, цього року каховську школу мистецтв представляв жвавий соліст Віктор Іванов (викл. Г.Богинська). Новими учасниками цього року були вихованці КЗ “Районного центру дитячої та юнацької творчості” : танцювальний колектив “Оксамит”(кер. О.Крохмалюк), ансамбль народних інструментів(кер. В. Сєріков) з Чорнянської ЗОШ 1-3 ст- ДНЗ, вокалістки КЗ”РЦДЮТ” з гуртка “Гармонія” Роздольненьскої ЗОШ 1-3 ст.-ДНЗ Явтушенко Вікторія та Нодь Оксана (кер. О.Носова), ансамбль “Промінчик” Костогризівської ЗОШ 1-3 ст.(кер. В. Федоренко) та  Маскаль Елеонора  Семенівського НВК (кер. Т.Товпенюк). А також фестиваль радо зустрів і старих своїх друзів: Зразковий ансамбль танцю “Радість” ПК “Меліоратор”(кер. О. Волик), вихованців недільної школи храму Різдва Христова УПЦ(кер. Н.Бережна, муз.кер Н.Панова), гурт колядників з Камянського НВК (кер. Г.Стрелан), креативний учнівський колектив Малокаховської ЗОШ 1-3 ст.(кер. І.Шевченко), хор “Стожари” Любимівської ЗОШ №1(кер. Н.Казанцева) та хор “Веселі нотки” Любимівської ЗОШ №2 (кер.В.Култаєва). Всі ці чудові діти на сцені  ставали справжними артистами , даруючи  свій талант  на радість Богові та людям!
Цікавим сюрпризом для гостей та  глядачів став перегляд відеоролику, який нагадав найяскравіші моменти історії фестивалю з дня його народження 15 січня 2009 року у залі Каховської школи мистецтв  та за  минулі 10  років. Для багатьох присутніх, чиї діти неодноразово приймають участь у концерті “Різдвяні зорі”, такий маленький фільм викликав приємні душевні  спогади та тремтливу батьківську радість! 10-ий ювілейний фестиваль  відзначився і для організаторів приємним сюрпризом, за який вони щиро вдячюють Каховської РДА: чудові квіти та картина, виконана маленькими талановитими рученятами вихованців КЗ “ЦДЮТ” в техниці ліплення добавили приємностей в цей чудовий день.
Хочемо ще раз згадати та подякувати багатьом-багатьом небайдужим людям, які за 10 років багато допомогали та разом з нами робили для дітей свято. Це заступнику голови РДА О. Вакулич, колективу методистів міського відділу освіти, колективу КЗ “РЦДЮТ”, багаторічному режиссеру минулих років фестивалю “Різдвяні зорі” О. Волкової, директору КШМ О. Прокопович, ведучої 1-2 фестивалю О.Нечитовської, інформаційному партнеру та помічнику- редакцію газети “Каховська Зоря”(гол. ред. Ж.Кисельова), режисеру 9-10 фестивалю Н. Гусаровій, ЧП Вільвіцька, ЧП Пісьміченко, ЧП Дробот, ЧП Різак, ЧП Зібіньова, О.Глущенко за чудові фото та відео та всім батькам,  вчителям, керівникам гуртків та творчих колективів, які готують та  допомогають розкривати дитячі таланти, які є теж яскравими різдвяними зірочками на небосхилі всесвіту!
Друзі, долучайтеся, робимо добро разом! Тел. БФ “Лепта” 066-218-54-34, всі звіти про работу на  LEPTA.KS.UA