+38 066 218 54 34; +38 098 023 37 71info@lepta.ks.ua

Відлунав 12-ий фестиваль дитячої творчості “Різдвяні зорі”- 17.01.2020 у м. Каховка!

Главная / Новости / Відлунав 12-ий фестиваль дитячої творчості “Різдвяні зорі”- 17.01.2020 у м. Каховка!

По традиції фестиваль дитячої творчості “Різдвяні зорі” стає “смачним” та гучним заключним акордом у великій благодійній акції “Ой, радуйся, земле, Син Божий народився!”, яку кожного року в період новорічних та різдвяних свят проводить Благодійний Фонд  “Лепта” з благословіння Високопреосвященного  Філарета, архиєпископа Новокаховського та Геничеського.

17 січня  одночасно на сцені Каховського МПК «Меліоратор» засяяли десятки талановитих зірочок- справжних різдвяних, наших дітлахів, які дарували свої щирі привітання, пісні, добрі слова, музику та танці новонародженному Спасителю і гостям фестивалю.
Як і кожного року це свято творчості і краси- фестиваль”Різдвяні зорі” відбувається завдяки узгодженній праці відділів управління освіти та культури Каховської міської ради, управління освіти Каховського району, за допомогою Каховської районої ради та за участю постійних меценатів та благодійників фестивалю – ПРАТ “Чумак”, які надають смачні соки “Фрузі” для всіх дітей-учасників, Новокаховської єпархії, яка надає солодкі подарунки, ООО “Піонер новітніх технологій”, організація , що вже неоднарозово допомагає хору Бериславської музичної школи приїхати до Каховки для участі у фестивалю. Та сюрпризом цього року у коробках з подарунками були фірмові блокнотики для всіх учасників від БФ “Лепта”, з атрибутикою фестивалю, які будуть ще довго нагадувати дітям про їх участь у  Різдвяному святі.

Організатори фестивалю Ігор та Світлана Бжезицькі, від імені ГО “Православний батьківський комітет” та команди Благодійного фонду “Лепта” щиро дякували всім-всім дорослим, хто долучився до створення чудового свята, а насамперед дітям, які своїми красою та талантами знову запалили в серцях глядачів, яких було чимало у великій залі Каховського палацу культури, святковий різдвяний вогонь любові, віри, надії та бажання додавати у сьогоденне життя позитивних та добрих справ.

А яке ж свято без почесних гостей? Високопреосвященніший Філарет архієпископ Новокаховський і Генічеський  привітав всіх з чудовим святом та закликав поспішати творити добро, а також прозвучали щирі слова привітання та побажання добра, любові та миру від голови Каховської районої ради Тетяни Тертичної.

Ще до початку концерту у холі Палацу культури  українськими колядками зустрічали гостей колядники ЗОШ №5, створюючи піднесений настрій. А далі розпочинався фейєричний концерт дитячих коллективів та солістів, сплетений в яскраву музичну веселку талановитим режисером дійства Наталією Гусаровою з вдалим  дебютом у ролі ведучих Марії Бжезицької (8 кл. ЗОШ №3)  та Андрія Трегубова(8 кл. ЗОШ №1).

Закружляли у танку, мов справжні сніжинки, вихованки народного ансамблю «Надія» (МПК «Меліоратор”) та солістка Зразкового ансамблю «Барвограй» Вероніка Корня (НВК «Гімназія»). Зі сцени лунали українські народні колядки, щедрівки та сучасні різдвяні і новорічні пісні, радували глядачів яскраві хореографічні номери у виконанні талановитих зірочок каховських шкіл та позашкілля, а також освітніх та культурних закладів Любимівки, Семенівки, Архангельської Слободи. Чудові номери презентували гості із Нової Каховки та Берислава.

Вже традиційним став виступ дітлахів дитячого центру духовного розвитку недільної школи храму Різдва Христова «Різдвяні промінці». Розчулив присутніх до сліз виступ маленької талановитої дівчинки Соні Циплухіної, якій більш 3-х років БФ “Лепта” допомагає в лікуванні очей  та зараз учениці Запорізької спеціалізованої школи «Орієнтир», в якій живуть під гаслом: «Це школа, де бачать серцем». Разом з дипломом учасника Соня отримала спеціальний приз від БФ “Лепта”- великого пухнастого відмідя!

Маленький казачок Дениско Кириценко, який вже є постійним і дуууже завзятим солістом Семенівського будинку культури також своїм яскравим виступом не міг залишити нікого байдужим. Історію про Різдво на англійській мові у супроводі відеоролику в обробці студії кіно та телебачення “КІТ” подарували глядачам соліст Михайло Гнатюк та Діана Яковенко, солістка Новокаховської школи мистецтв. Також  Новокаховську музичну школу №1 представила юна вокалістка Лія Левчик.

Гучні оплески лунали на адресу зразкового хору «Фантазія» Бериславської музичної школи під керівництвом Злати Богун, який з великою майстерністю виконав не одну музичну композицію у тому числі і разом зі співаком Михайло Гнатюк арію Андрія- “Владико неба і землі” з опери “Запорожець за Дунаєм”.

Останнім акордом святкового дійства став гімн фестивалю «Різдвяні зорі», у виконанні Михайла Гнатюка, який є і автором музики, та колективу недільної школи храму Різдва Христова. Слова гімну, який був вперше презентований на  фестивалі 2019, написала на той час учениця ЗОШ № 2, а зараз студенка першого курсу Херсонського державного університету Анастасія Шевченко. На одному подиху для глядачів промайнули всі 25 концертних номерів. Фестиваль добіг до кінця.

І ось на сцені зібралися організатори, виконавці та їхні керівники. В своїх словах до всіх  присутніх Ігор Бжезицький – засновник БФ “Лепта” та керівник відділу у справах сім’ї та соціального служіння Новокаховської епархії зазначив, що, у тому числі і завдяки  фестивалю “Різдвяні зорі”, Христос стає ближчим до кожної людини, яка приєдналася  до цієї загальної доброї справи. І це добре, і це великий подарунок нам від Бога та один одному.

Після урочистого вручення дипломів та святкового фейерверку пролунали важливі слова від організаторів: “До зустрічі на 13- ому фестивалі “Різдвяні зорі”!
Час минає, свята минають та, всі ми віримо, що для більш 200-х дітей спогади об участі в такому світлому заході, стануть запорукою того, що їхня життєва стежка буде пролягати в площині християнських цінностей, участі у добрих справах та  розвитку особистого творчого потенціалу.