+38 066 218 54 34; +38 098 023 37 71info@lepta.ks.ua

«Зорко одно лишь серце, самого главного глазами не увидишь»

Главная / Новости / «Зорко одно лишь серце, самого главного глазами не увидишь»

 

волонтер 4

Сьогодні ми, волонтери з громадської організації “Молодь України”, вирішили приєднатися до чогось по справді хорошого та доброго, а саме попрацювати разом з Благодійним фондом «Лепта». І ось уже в фартухах і зі скринькою я, як волонтер, проходжу по вулицям Нової Каховки, шукаючи небайдужих людей задля спасіння життя маленького Пісчаного Євгена. Йому всього 3 рочки, але дитина змушена боротися за право жити з величезною пухлиною (10см на 10см) на почці.

волонтер 3
Дуже шкода, що постійно натикаєшся на відверте ігнорування проблеми, час від часу вислуховуєш образи в свою сторону – люди зневірились у все, що їх оточує. Вони настільки втомилися від такого життя, що вже не в силах цього терпіти. Тому легше закрити своє серце і розум та нічого не бачити і не чути. Прикро, що у багатьох вже помирає надія і віра у чудо, у справедливість і безкорисність.
Але є ще люди які вірять! Милосердні та добрі. З відкритими серцями та вірою у краще життя, з бажанням допомагати ближнім. Люди, які бажають тобі успіхів у цій священній справі. Що може бути кращим ніж допомагати дітям? І «Лепта» це робить вже не перший рік. Дякуємо їм за це.
волонтер2Сьогодні зустріла різних людей, в тому числі і волонтерів з інших міст. Було приємно з ними познайомитись та поспілкуватися. Трошки обмінялися досвідом, вони залюбки давали мені поради, так як я вперше виконувала подібну роботу. Із-за цього дуже переживала, щоб зібрати достатньо коштів і не підвести хлопчика. Слава Богу все вдалося! І ми разом зі Світланою Бжезицькою знайшли достатньо небайдужих людей, які виявили бажання допомогти маленькому Євгену. Сподіваюся, що таких людей буде ставати все більше і більше, і сумісними зусиллями ми допоможимо «Мальчишке» одужати і зажити щасливим життям.
волонтер 5Здоров’ячка тобі, Євгенчику! 22 серпня 2015 року для Євгена Писчаного волонтерами БФ “Лепта” було зібрано – 1981 грн.

 

 

 

Радіонова Оля, волонтер, ГО “Молодь України”, м. Каховка