+38 066 218 54 34; +38 098 023 37 71info@lepta.ks.ua

Проект «Подарим пасхальную радость ближнему!»

Главная / Программы / Программа «Радуга» / Проект «Подарим пасхальную радость ближнему!»

Каховський міський фонд « Лепта» фонд організовує чимало соціальних акцій, серед яких найголовніші й регулярні – адресна допомога родинам онкохворих дітей, дітям-інвалідам, багатодітним сім’ям, одиноким матерям, самотнім людям похилого віку та дітям, що живуть у несприятливих соціальних умовах.

«Лепта» пропонує «звіт» про результати акції «Подаруємо Пасхальную радість ближньому-2012» і щиро дякує всім, хто простяг руку допомоги нужденним.

У справі придбання й формування для 53 родин підопічних «Лепти» продуктових наборів з 14 найменувань (вагою близько 25 кг) велику допомогу надали: ВАТ «Каховське ХПП», підприємства «Мірошник», «Фаворит-3», Дніпрянське господарство ім. Солодухіна, «Вітім», ККТВП «Меліоратор», магазин «Флора»; ПП Дробот, Богданов, Майстренко, Білоброва, Тимченко.

Близько 100 дітей з родин, що опинились в складних життєвих обставинах отримали подарункові набори шкільного приладдя завдяки допомозі ПП Борзунова, Хрупало, Дудки, Дроздік.

У святкові дні дорослі й маленькі волонтери «Лепти» — за згодою керівництва Каховської ЦРЛ — поздоровили хворих, що лікувалися в семи відділеннях лікарні. Крім слів Пасхальної радості, їм були подаровані календарики від фонду та передано частування – пиріжки від ККТВП «Меліоратор» (яке, до того ж, щоденно готує безкоштовні обіди для 30 знедолених каховчан). А пацієнти педіатричного відділення отримали також соки від ПП Ващенко. Всього було роздано 130 гостинців.

Приємно, що до привітання хворих долучився і священик Новокаховської єпархії, голова єпархіального відділу релігійної освіти ієромонах Іларіон (Воскобойников).

Фруктові набори отримали й маленькі вихованці Каховського реабілітаційного центру для дітей-інвалідів.

Одним із важливих результатів Пасхальних акцій фонду є успішний збір коштів, необхідних на операцію, що з великою вірогідністю поставить на ноги Аріну Ільєнко — сироту, інваліда з дитинства, котра виховується бабусею й дідусем. Найбільше грошей родині передали підприємства «Каховський ринок», «Геліос-1», «Тера Тарса ЛТД» та особисто його керівник А.Гоголев; ПП Г.Пісьміченко, О.Дробот.

Ми з великою пошаною вдячні всім-всім , хто приєднався до нас, та до своєї посильної допомоги додав частинку своєї душі.

Ми сподіваємося, що завдяки нашим спільним зусиллям любові, радості та добра на Землі стане трішечки більше!

Новости проекта